ho-бесплатный хостинг

Головна | Абітурієнту | Спеціальності | Фотофакти | Публічна інформація

 

Абітурієнту

Вступ 2017 року



Етапи вступної кампанії

Денна форма навчання

Заочна форма навчання

вступники на основі освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня)

базової загальної середньої

повної загальної середньої

повної загальної середньої

Кваліфікованого робітника

Початок прийому заяв та документів

01 липня

12 липня

12 липня

12 липня

Закінчення прийому заяв та документів

о 18.00  год.
14 липня

о 18.00 год.
08  серпня

о 18.00 год.
10  серпня

о 18.00 год.
07  серпня

Строки проведення Коледжем вступних іспитів

15 липня – 22 липня

 

 

08 серпня – 
13 серпня

Термін оприлюднення рейтингового списку вступників

не пізніше 
12.00 год.
24 липня

не пізніше 
12.00 год.
09 серпня

не пізніше 
12.00 год. 14 серпня

Виконання вступниками вимог до зарахування

-на місця державного замовлення закінчується о
12.00 год. 29 липня
-на місця за кошти фізичних та юридичних осіб закінчується
о 12.00 год.
05 серпня

-на місця за кошти фізичних та юридичних осіб закінчується
о 12.00 год.
18 серпня

-на місця державного замовлення закінчується о
12.00 год. 21 серпня
-на місця за кошти фізичних та юридичних осіб закінчується
о 12.00 год.
25 серпня

Терміни зарахування
вступників

-за державним замовленням – не пізніше  12.00 год. 31 липня;
-за кошти фізичних та юридичних осіб -не пізніше
30 серпня

за державним замовленням - не пізніше 
12.00 год. 25 серпня;
за кошти фізичних та юридичних осіб – не пізніше 30 серпня

До заяви, поданої в паперовій формі, вступник додає:

копію документа, що посвідчує особу;

копію документа державного зразка про раніше здобутий освітній (освітньо-кваліфікаційний) рівень, на основі якого здійснюється вступ, і додатка до нього;

копію сертифіката (сертифікатів) зовнішнього незалежного оцінювання (для вступників на основі повної загальної середньої освіти);

чотири кольорові фотокартки розміром 3 х 4 см;

медичну довідку про відсутність (наявність) хронічних захворювань з висновком фтизіатра, оскільки підготовка фахівців для залізничного транспорту потребує обов’язкового професійного медичного відбору, крім  подання заяви на навчання за спеціальностями «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа», «Облік і оподаткування».

У заяві в паперовій формі передбачається згода вступника на обробку персональних даних.

Інші копії документів подаються вступником, якщо це визначено особливими умовами вступу на відповідні конкурсні пропозиції, установлені законодавством, у строки, визначені для прийому документів.

На початок

Результати вступних випробувань

15.07 | 17.07 | 18.07 | 19.07 | 20.07

20.07.2017

Група 11-Т

МАТЕМАТИКА

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Абдуллаєв Абдулла Алекбер огли

5

2

Аулов Сергій Андрійович

7

3

Бабаєвський Богдан Валентинович

6

4

Бунчиков Руслан Олександрович

5

5

Гончар Владислав Васильович

6

6

Горшков Олег Дмитрович

6

7

Гриценко Михайло Костянтинович

6

8

Женеску Дмитро Миколайович

7

9

Кодак Максим Ігорович

4

10

Кунаховець Микола Вікторович

4

11

Левченко Владислав Ігорович

8

12

Москвітін Артур Вікторович

6

13

Омельченко Олександр Олександрович

8

14

Рубан Артем Андрійович

4

15

Рудь Юрій Сергійович

7

16

Тіщенко Ігор Юрійович

4

17

Ткачук Руслан Сергійович

4

18

Фіщенко Олександр Олександрович

7

19

Черкашин Євген Сергійович

6

20

Шамрай Юрій Юрійович

6

21

Шевченко Сергій Олександрович

4

Група 11-О

МАТЕМАТИКА

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Бешлей Богдан Васильович

6

2

Благая Анастасія Євгенівна

5

3

Веденьйов Руслан Русланович

6

4

Гордієнко Катерина Сергіївна

7

5

Єлісеєва Юлія Юріївна

7

6

Журавльов Ілля Олександрович

5

7

Кіндер Давид Євгенович

5

8

Коваль Анастасія Олексіївна

5

9

Кулібаба Данило Олександрович

6

10

Курако Назарій Євгенович

6

11

Матвієнко Маргарита Сергіївна

4

12

Мирошниченко Станіслав Юрійович

7

13

Москаленко Віктор Олександрович

4

14

Прокопенко Олександр Віталійович

5

15

Прус Ярослав Андрійович

4

16

Радченко Яна Олексіївна

5

17

Святенко Артем Юрійович

6

18

Сорокопуд Катерина Сергіївна

6

19

Стасюнайтес Владислава Віталіївна

8

20

Столяренко Дмитро Вікторович

7

21

Шиленко Дмитро Богданович

4

22

Яланський Єгор Костянтинович

8

Група 11-Е

УКРАЇНСЬКА МОВА

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Акіншин Дмитро Дмитрович

8

2

Вінник Андрій Михайлович

6

3

Водяницький Юрій Олексійович

9

4

Гордієнко Павло Володимирович

6

5

Колєнов Данило Костянтинович

7

6

Крайнюк Аліна Андріївна

9

7

Кривка Євгеній Анатолійович

8

8

Лимар Вадим Миколайович

7

9

Ляшов Руслан Юрійович

7

10

Подолянський Артем Дмитрович

6

11

Радченко Денис Олександрович

5

12

Романов Владислав Олександрович

4

13

Семеренський Данило Денисович

4

14

Скиба Олександр Олександрович

8

15

Штоколов Юрій Вадимович

6

Група 11-А

УКРАЇНСЬКА МОВА

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Біличенко Андрій Сергійович

8

2

Докучаєв Ярослав Володимирович

6

3

Калгушкіна Анастасія Віталіївна

6

4

Колодруб Сергій Сергійович

6

5

Костін Денис Олександрович

7

6

Кравець Едуард Олександрович

4

7

Лобода Данило Володимирович

6

8

Ляшенко Віктор Володимирович

9

9

Мельник Микита Олександрович

7

10

Отращенко Тетяна Олександрівна

6

11

Попова Вікторія Василівна

8

12

Резник Єлизавета Олександрівна

5

13

Тхор Олег Іванович

5

14

Устиченко Олег Віталійович

6

15

Шаповал Андрій Ігорович

7

16

Шорко Костянтин Юрійович

7

19.07.2017

Група 11-Д

МАТЕМАТИКА

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Бухенко Юлія Олександрівна

4

2

Василевська Олена Миколаївна

4

3

Заїкіна Анастасія Романівна

4

4

Клещов Дмитро Володимирович

7

5

Остапенко Катерина Олексіївна

6

6

Письменецька Дар’я Володимирівна

4

7

Срібна Аліна Анатоліївна

5

8

Стеценко Катерина Володимирівна

5

9

Чебан Альона Вікторівна

5

10

Чеховська Катерина Сергіївна

4

11

Шульга Ганна Геннадіївна

4

Група 11-Б

МАТЕМАТИКА

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Айн Аліна Михайлівна

5

2

Бочкарьова Юлія Вікторівна

5

3

Заморій Валерія Олександрівна

5

4

Каган Анастасія Юріївна

7

5

Тімченко Владислава Олегівна

5

6

Шикула Аліна Вячеславівна

5

18.07.2017

Група 12-Т

УКРАЇНСЬКА МОВА

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Атаманчук Вадим Денисович

6

2

Біленко Ярослав Сергійович

7

3

Валуйський Владислав Миколайович

5

4

Глемба Андрій Андрійович

7

5

Голіченко Ігор Максимович

5

6

Грищенко Олександр Юрійович

4

7

Дегтярьов Іван Миколайович

5

8

Жиленко Олег Євгенович

6

9

Ісаєв Костянтин Олегович

6

10

Канівець Артем Ігорович

6

11

Каширін Родіон Геннадійович

7

12

Корсун Денис Віталійович

7

13

Кравчук Дмитро Романович

8

14

Кривошея Костянтин Сергійович

10

15

Курбатов Владислав Віталійович

6

16

Лаптенко Микола Віталійович

7

17

Лиценко Олексій Ігорович

9

18

Мирончук Ігор Олексійович

6

19

Мудрак Олександр Анатолійович

6

20

Онопко Артем Євгенович

4

21

Пєтков Юрій Васильович

5

22

Писанко Данило Андрійович

6

23

Попок Антон Юрійович

9

24

Рудий Максим Олександрович

5

25

Саленко Денис Олександрович

5

26

Солдатов Дмитро Олексійович

8

27

Солопов Дмитро Сергійович

5

28

Щиров Микита Миколайович

5

Група 12-О

УКРАЇНСЬКА МОВА

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Войтенко Катерина Олександрівна

6

2

Вусик Катерина Юріївна

6

3

Герман Катерина Євгенівна

6

4

Гончар Анна Дмитрівна

8

5

Донець Ольга Віталіївна

5

6

Задніпровський Юрій Віталійович

6

7

Захарченко Яна Андріївна

11

8

Коваленко Олена Романівна

5

9

Кошель Анна Олександрівна

6

10

Ляхова Ганна Сергіївна

5

11

Мамеішвілі Георгій Гогаєвич

5

12

Мясоєдова Євгенія Володимирівна

7

13

Немченко Дмитро Олександрович

5

14

Нестеренко Яна Ігорівна

9

15

Петренко Любов Олексіївна

8

16

Семерніна Дар’я Олександрівна

6

17

Семченко Марія Сергіївна

8

18

Фоменко Анастасія Валеріївна

7

19

Фотул Марія Романівна

6

20

Худаєв Хасай Сахіб огли

6

Група 12-Е

МАТЕМАТИКА

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Балюк Микита Юрійович

5

2

Бутов Олександр Олександрович

5

3

Гарбуз Микита Олександрович

5

4

Ільченко Вероніка Олегівна

5

5

Кисіль Олександр Володимирович

6

6

Льовкін Владислав Михайлович

6

7

Ожго Ілля Ігорович

7

8

Паніотов Костянтин Якимович

5

9

Таран Анастасія Анатоліївна

7

10

Шейдаєв Ельхан Шейдайович

6

Група 12-А

МАТЕМАТИКА

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Аббасов Олег Олександрович

6

2

Антипенко Анна Віталіївна

5

3

Борисов Дмитро Андрійович

6

4

Бутенко Роман Володимирович

6

5

Ганнота Данило Сергійович

5

6

Горохов Ілля Олександрович

4

7

Моргун Артур Вячеславович

8

8

Мурашко Елвіра Анатоліївна

8

9

Орловський Сергій Романович

6

10

Старнавський Владислав Станіславович

6

11

Христова Марія Федорівна

5

12

Шкарлат Герман Олексійович

7

13

Ясенєв Артем Олексійович

5

17.07.2017

Група 11-Е

МАТЕМАТИКА

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Акіншин Дмитро Дмитрович

6

2

Вінник Андрій Михайлович

7

3

Водяницький Юрій Олексійович

7

4

Гордієнко Павло Володимирович

6

5

Колєнов Данило Костянтинович

6

6

Крайнюк Аліна Андріївна

9

7

Кривка Євгеній Анатолійович

7

8

Лимар Вадим Миколайович

6

9

Ляшов Руслан Юрійович

6

10

Подолянський Артем Дмитрович

5

11

Радченко Денис Олександрович

7

12

Романов Владислав Олександрович

5

13

Семеренський Данило Денисович

5

14

Скиба Олександр Олександрович

7

15

Штоколов Юрій Вадимович

5

Група 11-А

МАТЕМАТИКА

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Біличенко Андрій Сергійович

6

2

Докучаєв Ярослав Володимирович

5

3

Калгушкіна Анастасія Віталіївна

5

4

Колодруб Сергій Сергійович

7

5

Костін Денис Олександрович

7

6

Кравець Едуард Олександрович

5

7

Лобода Данило Володимирович

8

8

Ляшенко Віктор Володимирович

7

9

Мельник Микита Олександрович

6

10

Отращенко Тетяна Олександрівна

5

11

Попова Вікторія Василівна

8

12

Резник Єлизавета Олександрівна

6

13

Тхор Олег Іванович

6

14

Устиченко Олег Віталійович

6

15

Шаповал Андрій Ігорович

7

16

Шорко Костянтин Юрійович

7

Група 11-Т

УКРАЇНСЬКА МОВА

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Абдуллаєв Абдулла Алекбер огли

6

2

Аулов Сергій Андрійович

7

3

Бабаєвський Богдан Валентинович

7

4

Бунчиков Руслан Олександрович

5

5

Гончар Владислав Васильович

10

6

Горшков Олег Дмитрович

9

7

Гриценко Михайло Костянтинович

9

8

Женеску Дмитро Миколайович

9

9

Кодак Максим Ігорович

6

10

Кунаховець Микола Вікторович

6

11

Левченко Владислав Ігорович

8

12

Москвітін Артур Вікторович

8

13

Омельченко Олександр Олександрович

9

14

Рубан Артем Андрійович

5

15

Рудь Юрій Сергійович

9

16

Тіщенко Ігор Юрійович

7

17

Ткачук Руслан Сергійович

8

18

Фіщенко Олександр Олександрович

8

19

Черкашин Євген Сергійович

8

20

Шамрай Юрій Юрійович

8

21

Шевченко Сергій Олександрович

7

Група 11-О

УКРАЇНСЬКА МОВА

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Бешлей Богдан Васильович

6

2

Благая Анастасія Євгенівна

4

3

Веденьйов Руслан Русланович

7

4

Гордієнко Катерина Сергіївна

7

5

Єлісеєва Юлія Юріївна

9

6

Журавльов Ілля Олександрович

6

7

Кіндер Давид Євгенович

7

8

Коваль Анастасія Олексіївна

6

9

Кулібаба Данило Олександрович

7

10

Курако Назарій Євгенович

5

11

Матвієнко Маргарита Сергіївна

6

12

Мирошниченко Станіслав Юрійович

7

13

Москаленко Віктор Олександрович

5

14

Прокопенко Олександр Віталійович

5

15

Прус Ярослав Андрійович

7

16

Радченко Яна Олексіївна

7

17

Святенко Артем Юрійович

5

18

Сорокопуд Катерина Сергіївна

8

19

Стасюнайтес Владислава Віталіївна

6

20

Столяренко Дмитро Вікторович

7

21

Шиленко Дмитро Богданович

6

22

Яланський Єгор Костянтинович

9

15.07.2017

Група 11-Б

УКРАЇНСЬКА МОВА

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Айн Аліна Михайлівна

6

2

Бочкарьова Юлія Вікторівна

10

3

Заморій Валерія Олександрівна

7

4

Каган Анастасія Юріївна

7

5

Тімченко Владислава Олегівна

6

6

Шикула Аліна Вячеславівна

9

Група 11-Д

УКРАЇНСЬКА МОВА

Прізвище, ім’я та по батькові вступника

Кількість балів

1

Бухенко Юлія Олександрівна

5

2

Василевська Олена Миколаївна

6

3

Заїкіна Анастасія Романівна

6

4

Клещов Дмитро Володимирович

7

5

Остапенко Катерина Олексіївна

5

6

Письменецька Дар’я Володимирівна

5

7

Срібна Аліна Анатоліївна

7

8

Стеценко Катерина Володимирівна

6

9

Чебан Альона Вікторівна

6

10

Чеховська Катерина Сергіївна

7

11

Шульга Ганна Геннадіївна

6

На початок

Протокол засідання приймальної комісії

На початок

Правила прийому до коледжу у 2017 році

Завантажити

На початок

Положення про приймальну комісію

На початок

Положення про апеляційну комісію

На початок

Розклад вступних випробувань

На початок

Програми вступних випробувань

Математика

Українська мова

Фахові випробування

На початок

 
Головна | Абітурієнту | Спеціальності | Фотофакти | Публічна інформація
Поштова адреса: 61010, Харків-10, вул. Гольдбергівська (колишня вул. 1-ої Кінної Армії), 77 E-mail: hktt@i.ua
Тел./Факс: (057) 733-21-44, Приймальна комісія: 733-05-69